Znak Wydziału Geodezji i Kartografii PW

Etap centralny i finał konkursu - informacje !!!

UWAGA! Wszyscy Uczestnicy Konkursu zakwalifikowani do kolejnego etapu otrzymali informację e-mailową.
Etap Centralny odbędzie się w dniu 21 marca 2019 roku (czwartek) o godz. 10:30 w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej, Pl. Politechniki 1, 00-661 Warszawa, sala nr 315 (III piętro). Jest to etap pisemny, podczas którego w ciągu 60 minut trzeba będzie odpowiedzieć na 3 pytania otwarte. Zabierz ze sobą proszę długopis, ołówek, linijkę, kalkulator oraz legitymację szkolną.

Więcej informacji>>>

Wyniki II etapu zostaną ogłoszone tego samego dnia - około 2 godzin po zakończeniu testu. 10 najlepszych osób zostanie zakwalifikowanych do etapu III - finałowego, który odbędzie się w tym samym dniu (21 marca 2019) i będzie polegać na odpowiedzi ustnej na zadane 2 pytania. Zakończenie Konkursu przewidujemy około godziny 15:30.
UWAGA!
Jeśli chcesz wziąć udział w kolejnej części Konkursu, to proszę prześlij potwierdzenie chęci wzięcia udziału na adres e-mail: agnieszka.turek@pw.edu.pl w nieprzekraczalnym terminie do dnia 10 marca 2019. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości - napisz maila na podany adres.