Znak Wydziału Geodezji i Kartografii PW

Finał 9. edycji konkursu

W środę 19 czerwca odbyły się dwa ostatnie etapy 9. edycji konkursu Zaplanuj swoją przestrzeń. Laureatami zostali Mikołaj Gerant, Tymoteusz Posłuszny oraz Miłosz Mikrut, który otrzymali indeksy na studia na kierunku gospodarka przestrzenna. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i mamy nadzieję zobaczyć się ze wszystkimi uczestnikami konkursu już w październiku!

Startuje IX edycja konkursu "Zaplanuj Swoją Przestrzeń"!

IX-edycja-Konkursu

Eliminacje: 16-31 maja (online)

IX Edycja konkursu - Zaplanuj swoją przestrzeń

Eliminacje: 16-31 maja (online)

Jak przygotować się do konkursu?

Przygotowując się do konkursu należy zapoznać się z literaturą podaną w linku.

Jak przygotować się do konkursu? - Literatura

Celem Konkursu jest rozpropagowanie kierunku Gospodarka Przestrzenna, poszerzenie wiedzy i rozwijanie zainteresowań w zakresie planowania przestrzennego i nauk przyrodniczych wśród uczniów szkół średnich. Jest to konkurs internetowy, o charakterze otwartym i ogólnopolskim. Konkurs ma na celu wyłonienie uczniów szkół średnich z klas maturalnych zainteresowanych problematyką gospodarowania przestrzenią.

Przygotowując się do konkursu należy zapoznać się z literaturą podaną w linku.

O Konkursie na Facebooku.

O NAS w mediach społecznościowych!!!

Zapraszamy Was do śledzenia naszego profilu na Facebooku https://www.facebook.com/ZaplanujSwojaPrzestrzen/

Test eliminacyjny

Test eliminacyjny będzie dostępny w dniach 16-31 maja.