Znak Wydziału Geodezji i Kartografii PW

Etap Centralny i Finał Konkursu

Etap centralny i Finał konkursu odbywają się w formie stacjonarnej 31 marca 2022 roku (czwartek) o godz. 10:30 w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej, Pl. Politechniki 1, 00-661 Warszawa, sala nr 309 (III piętro).
Jest to etap pisemny, podczas którego w ciągu 60 minut będziesz musiał/a odpowiedzieć na 3 pytania otwarte.
Zabierz ze sobą proszę długopis, ołówek, linijkę, kalkulator oraz legitymację szkolną.
Wyniki II etapu zostaną ogłoszone tego samego dnia - około 2 godzin po zakończeniu testu. 10 najlepszych osób zostanie zakwalifikowanych do etapu III - finałowego, który odbędzie się w tym samym dniu (31 marca 2022) i będzie polegać na odpowiedzi ustnej na zadane 2 pytania. Zakończenie Konkursu przewidujemy około godziny 15:30.
Organizatorzy Konkursu nie pokrywają kosztów dojazdu i ewentualnego pobytu Uczestników w Warszawie.

UWAGA!
Wszystkie zakwalifikowane osoby otrzymały już wiadomość e-mail z zaproszeniem do udziału w kolejnym etapie. Jeśli chcesz wziąć udział w kolejnej części Konkursu, to proszę prześlij potwierdzenie chęci wzięcia udziału na adres e-mail: agnieszka.wendland@pw.edu.pl w nieprzekraczalnym terminie do dnia 21 marca.
W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości - napisz maila na podany adres.